В Україні з 2 по 25 липня проходить реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, з 12 липня стартує подача електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"Сьогодні, 2 липня 2018 року, почалася реєстрація електронних кабінетів вступників - вона буде відкрита до 18:00 25 липня. З 12 липня з кабінету можна буде подавати заяви на вступ до вузів. Їх прийом триватиме до 18:00 26 липня", - повідомили в прес-службі Міносвіти.

Зазначається, що цього року заяви в електронній формі повинні подавати на кваліфікаційний рівень бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Для реєстрації потрібно зайти на сторінку https://ez.osvitavsim.org.ua/ і вказати наступну інформацію: адресу електронної пошти, пароль, дані сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та дані атестату про повну загальну середню освіту.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що 21 червня всі абітурієнти отримали свої результати з останніх предметів зовнішнього незалежного оцінювання. На цьому основна сесія ЗНО-2018 офіційно закінчена, а для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія.

Порогові бали ЗНО-2018

Як виявилося, українську мову та літературу (основний предмет, який вимагають під час вступу) не склали 14,5%, це майже 47 тисяч осіб.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Не вдалося здати математику математику майже 19% тих, хто її здавав, це - 20 тисяч.

Англійську мову, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13% або 11 тисяч осіб. При цьому усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року, а цьогорічна вступна кампанія в країні стартує з липня.

Нагадуємо також про те, що представники експертної комісії з Центру оцінювання якості освіти розповіли, який пороговий бал встановили на ЗНО з географії, історії та фізики. "Мінімалка" ЗНО з фізики склала в цьому році 12 балів. Її не подолали 3 504 осіб - тобто 16,82% від загальної кількості учасників тесту. Поріг тесту ЗНО з географії в 2018 році склав 26 тестових балів. Його не склали 9 208 абітурієнтів - 12,33% від загальної кількості учасників тестування. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів оприлюднять у четвер, 21 червня. Повідомляється, що їх зарахують як підсумкову атестацію.