Безумовно наша друга половинка змінює не лише наш звичний спосіб життя, а й впливає і на наші думки та звички, змінює сприйняття світу та "залазить" глибоко в мозок. Експерти розповіли, що відбувається з парами, які перебувають у тривалих стосунках.

Внутрішні фразеологізми

Люди, які довго разом – буквально починають жити на "одній хвилі". У парах також з'являються внутрішні фразеологізми, які для сторонніх не мають ніякого значення.

Професор Брусс вивчила взаємозв'язок між використанням своєрідних виразів і задоволеністю від сімейного життя у 308 добровольців. Серед учасників були як молоді сім'ї, так і люди, що знаходяться в шлюбі понад 50 років. Дослідження`Sweet Pea 'and `Pussy Cat': An Examination of Idiom Use and Marital Satisfaction Over the Life Cycle підтвердило гіпотезу про те, що щасливі чоловіки і жінки використовують більше ідіом.

Жодної цензури

Більшість людей розмовляє з незнайомцями абсолютно інакше, ніж з друзями і, зрозуміло, з партнером. Ми контролюємо свою промову і підстроюємо свою поведінку таким чином, щоб не справити поганого враження і сподобатися оточуючим нас людям.

Популярні новини зараз
ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

Наодинці зі своєю половинкою людина відступає від такої поведінки і переключається на природну мову.

Ми перестаємо себе стримувати та менше звертаємо увагу на оточуючих, що вони про нас подумають.

Як дві краплі

Люди, які давно разом стають навіть зовні схожими між собою. Якщо таке часто говорять про господарів та їхніх домашніх улюбленців, то і близькі люди через багато років набувають загальних рис обличчя.

Протягом довгих років люди несвідомо імітували міміку і емоції своїх чоловіків. Вони використовували ті ж самі м'язи так часто, що стали відображенням один одного.

Говорять однією мовою

Ми імітуємо все: від акценту до кількості і тривалості пауз, які наш партнер робить між словами і реченнями.

Вчені проаналізували текстові повідомлення декількох десятків пар і прийшли до цікавого висновку: ймовірність продовження відносин через три місяці після знайомства була вище в тому випадку, якщо молоді люди координували своє звучання з точки зору словникового запасу і структури мови.

Мова жестів та тіла

Вчені припускають, що спільний життєвий досвід і загальний багаж знань - основна причина, по якій пари повторюють невловимі рухи один одного. Спогади формують особливий мову тіла, визначають жести, пози, слова і фрази. Наприклад, група вчених з Каліфорнійського університету помітила однакову реакцію очей у партнерів, коли в спонтанної бесіді звучала знайома для них інформація.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", відома блогерша розкрила секрет, через який стала мега-зіркою.