Троє солдатів були важко поранені після вибуху міномета на рівненському полігоні 6 липня. Всі вони зараз готуються до операції.

Цю інформацію передає "5 канал".

Зараз солдати, які отримали травми, проходять лікування та реабілітацію у Львівському військовому шпиталі. Всі троє перебувають у стабільно важкому стані.

Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда розповів, що незабаром планується оперативне втручання.

"Вони у свідомості, продовжують отримувати інтенсивне лікування. Надалі чекають на оперативне втручання", - зазначив він.

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Як відомо, до Львова поранених солдатів доставили 6 липня 2018 року з Рівненської області.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", страшний вибух на полігоні забрав життя трьох українських військових. У Міноборони розповіли про причини трагедії на Рівненщині.

У відомстві вважають, що основною версією причини вибуху міномета на Рівненському полігоні є недотримання заходів безпеки. В результаті НП загинули 3 військових, ще 9 людей отримали травми.

"В даний момент розглядаються кілька версій, які призвели до надзвичайної події. Основна версія - це порушення заходів безпеки під час проведення навчань", - розповіли представники відомства.

Також портал повідомляв про те, що вибух міномета "Молот" на Рівненському общевоенном полігоні, в результаті якого загинули троє військових, стався 6 липня вранці під час тактичних навчань мінометної батареї 128-й гірничо-штурмової бригади.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов.

"Такі обставини. Батарея розгорнулася на позиції, чотири міномети в ряд, для стрільби по цілях. Стрілянину коригували, невисокий темп, поспіху не було. Стріляли "з шнурка" - тобто постріл командиром міномета здійснювався з окопу, після того як його бійці заряджали міномет і займали місця в укритті. Стрільба здійснювалася під наглядом командира батареї, який перебував безпосередньо на вогневій позиції і контролював виконання завдання", - зазначив він.