У середу, 14 лютого, у київській гімназії "Діалог" на вулиці Кошиці сталася пожежа.

За інформацією ЗМІ, загорілося техприміщення і комора, всі поверхи затягнуло густим димом. Учні блукали коридорами, з будівлі "евакуювалися" практично самі."Вийшли з класу і відразу пішли додому, бо сталося все це за 15 хвилин до кінця 7-го уроку", - передав слова дитини його родич.


Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Також на сторінці в Facebook "Батьки SOS" батьки обговорюють пожежу в гімназії."Учитель пішов розвідати обстановку і не повернувся. Діти самі вибігали на вулицю. Адміністрація пожежних і швидку не викликали. Дитина прийшла з запахом горілого пластику. До сих пір волосся, форма зі стійким запахом", - пише Віталіна Бесєдіна.Під публікацією посипалися гнівні коментарі.

"Діти самі вибігали на вулицю?", "Що значить пішов розвідати?", "Чому вчитель не допоміг?", "Кричуща безвідповідальність", - пишуть користувачі.
Однак мати однієї з учениць гімназії заступилася за адміністрацію закладу.

"А ось мою дочку з 8-го класу попередили: прийшов завуч на урок, як тільки засмерділо і вивів весь клас на вулицю. А класний керівник вже пішла, але їй повідомили про те, що сталося, і вона прибігла назад, хвилювалася за своїх", - зазначила Ольга Кошелєва.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як на одноповерхової парковці машини провалилися на 10 метрів.

Пожежа в київській гімназії "Діалог"