У вбитого в Києві, 29 травня, російського журналіста Аркадія Бабченка була велика родина і тепер залишилося сиротами семеро дітей.

Про це присвятив свій пост на сторінці в Facebook журналіст Леонід Швець.

В Аркадія Бабченка, було шість прийомних дітей. Перша дитина, яка з'явилася в родині, була прийомною. Друга — теж. І тільки третя дочка у Бабченка народилася своя.

"У Аркадія Бабченко шестеро прийомних дітей, з яких троє доводяться один одному рідними братами і сестрами. Опікуном була і залишається мати Аркадія - Юлія Олександрівна, з якої діти до сих пір живуть в орендованій трикімнатній квартирі.

Популярні новини зараз
Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Сім'я Бабченко кілька років, ще до всяких законів негідників, витягала цих дітей з дитячих будинків, де ті нікому не були потрібні. Діти були дуже складні. Вони крали, не вміли їсти тверду їжу, прати свою білизну, серйозно відставали у розвитку, боялися виходити на вулицю, ховали речі і їли фрукти і овочі з шкіркою. У кого-то був панкреатит, хтось боявся виходити на світло, а в однієї дівчинки був відсутній жувальний рефлекс. Люда до семи років не розмовляла, Світла не знала, що таке виноград.

Сім'я Бабченко багато років піднімала їх на ноги своїми скромними силами. Вчила, розвивала, займалася. У будинку у кожної дитини з'явилися заняття і навчальні хобі (музика, танці, малювання, спорт). Рита займається в балетній школі, Люда грає на фортепіано і малює. Христина і Рома легко справляються з комп'ютерною технікою.

Ця велика сім'я сьогодні втратила свого батька", - написав Швець.

Кулі в спину Бабченку

Аркадія Бабченка застрелили у під'їзді власного будинку, ввчері, 29 травня. Стрілок випустив три кулі в спину, коли журналіст повертався додому. Поліція склала фоторобот вбивці та займається пошуками.

Дивіться: як працював в Україні Аркадій Бабченко

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, якого застрелили по дорозі у власну квартиру в Дніпропетровському районі Києва 29 травня, не раз говорив, що його життю загрожує небезпека, доки від проживав у Росії.