Заступник директора кримськотатарського каналу ATR Айдер Муждабаєв звернувся до керівництва України з проханням надати громадянство сім'ї російського журналіста Аркадія Бабченка.

Про це повідомляє "Новий час".

"Прошу особисто президента України допомогти родині Аркадія - в притулку, в наданні українського громадянства. Для України Аркадій жив останні роки, майже весь час він провів на Майдані, був у гарячих точках. Він дуже любив Україну, при цьому виступав проти російського рейху", - заявив Муждабаєв.

Варто відзначити, що Аркадій Бабченко був одним із перших, хто висловив правду про вбитого в Києві журналіста Павла Шеремети.

Він зазначив, що жодної небезпеки з боку Павла Шеремети не було. Адже він звичайний журналіст, а не політичний діяч, чи посадова особа силового органу.

"Ну ось вбили ви політичного журналіста Павла Шеремета, і що? Я не знаю, хто саме "ви", з якими мотивами і з якої країни, але - ось і що тепер-то? Яку небезпеку ви усунули? Що зміниться? Громадська думка якось зміниться? Що, свобода, яку він відстоював, стане менш цінною в очах тих, в чиїх вона є чи не найголовнішою цінністю?", - заявив журналіст.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

Крім того він відзначив, що російська та білоруська диктатура, проти якої він боровс протягом всього життя, жодним чином не потримає дивідентів від смерті Павла Шеремети.

"Диктатура, яку він ненавидів і з якою боровся - і у себе в Білорусі, і в Росії, і в вимушеної еміграції в Україну - що, придбає в чиїхось очах якусь привабливість? Зміниться вектор розвитку країни чи що? Так, щось ми лоханулись з цієї Європою, давай, братці, знову назад під крило Московії - так чи що?", - додав Бабченко.

Крім того варто зазначити, що майже відразу після трагічної загибелі відомого російського журналіста Аркадія Бабченко у столиці РФ на Великому Москворецком мосту, де в 2015 році вбили Бориса Нємцова, був знайдений звичайними перехожими дивний плакат із згадкою про журналіста.

Відповідні фото опублікував користувач Twitter "Той самий Мартін".

Так, на плакаті написано: "Сьогодні 29 травня був убитий трьома пострілами в спину Аркадій Бабченко".
Хто залишив цей лист на такому символічному місці – на даний момент невідомо.

Вбивство Бабченка скоєно на замовлення Росії - Муждабаєв

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Аркадію Бабченко погрожували з РФ.