В місяць заробітна плата українських солдатів, які беруть участь в бойових діях на передній лінії оборони на окупованому Донбасі, становить 20 тисяч гривень.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

"Зараз мінімальне грошове забезпечення на передовій лінії – 20 тисяч гривень. Це 800 доларів США, тоді як на початку агресії Росії в 2014 році було 600 гривень в місяць", – розповів президент України.

Держава надає пільги військовим, які передбачені учасникам бойових дій. Крім того, президент відзначив і рівень навчання особового складу, зазначивши, що "спецназ зараз зовсім по-іншому вчать".

Також була запущена окрема програма забезпечення підрозділів боєприпасами.

Популярні новини зараз
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що полонений Кремля, режисер Олег Сенцов найближчим часом може повернутися додому – принаймні, українська сторона робить для його якнайшвидшого звільнення все можливе. Таку позицію висловив політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко у відповідь на звернення матерів політв'язнів Сенцова і Кольченка до президента України Петра Порошенка. Жінки вимагали посприяти звільненню синів на дипломатичному рівні.

Переговори з приводу взаємних візитів українського і російського омбудсменів почалися ще близько місяця тому. В цьому питанні були свої проблеми, про які ми мало що знаємо. Зверніть увагу на те, що домовленість про взаємні візити омбудсменів з'явилася тільки після дзвінка президента України Путіну. Цей дзвінок був зроблений за ініціативою української сторони. Після цього проблема була розблокована. До цього, на жаль, українських представників до Сенцова не допускали. Тільки після прямого звернення Порошенка до Путіна, питання зрушилося з мертвої точки", - пояснив політолог.

Як повідомляв портал "Знай.uа" президент Петро Порошенко підписав закон про створення Антикорупційного суду. Таким чином, документ набув чинності. Процес створення Антикорупційного суд тривав 2,5 роки. Створити антикорупційний суд і закликали глави МЗС країн G7. Також це є умовою для отримання фінансової допомоги від МВФ.