Нещодавно у Києві водії двох автобусів влаштували гонки, в результаті чого пасажирка маршрутки випала на ходу. Про це повідомляють ЗМІ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяМаршруточных перегонів не приховують самі водії. Мовляв, це звичайна справа між конкурентами.
У такій гонитві за додатковими кількома гривнями водії часто забувають про тих, кого везуть, кажуть пасажири. Тому дбають про свою безпеку самостійно.
Як тільки людина заходить у салон, за її безпеку відповідає перевізник і водій, відзначає юрист. Якщо пасажир травмований під час руху, слід відразу викликати поліцію:
"Якщо людина відразу не викликала "швидку" або не звернулася до патрульної поліції – це теж не є перешкодою. Людина може звернутися, як тільки у неї з'явилася така можливість", – говорить Дмитро Моргун, юрист.
Також експерт радить обмінятися контактами з іншими пасажирами – вони згодом можуть засвідчити, що травма сталася з вини неуважного водія.
"Я б все таки радив, навіть коли людина бере переговори на себе і проводить їх із перевізником, все ж залучати відповідних фахівців", – говорить Дмитро Моргун.
Так ви зменшуєте шанси перевізника схитрувати і отримаєте гідну грошову компенсацію. А автоексперт Олексій Задорожний ще й закликає завжди просити у водія квиток.
"Звичайно, дуже складно буде щось довести після ДТП, але квиток, за законом – це доказ вашої захищенності", – пояснює Олексій Задорожний, автоексперт.
Уникнути травм у маршрутці можна, додає автоексперт. І показує, як їхати так, щоб не випасти.
"Ніколи не спиратися на двері. Це однозначно. Рано чи пізно все одно якийсь механізм дасть збій, двері відкриються, і ви впадете прямо на вулицю", – говорить Олексій Задорожний, автоексперт.
І підкреслює: ніколи не стійте на першій сходинці – це найнебезпечніше місце в автобусі.
Але найпростіше і разом із тим ефективне правило – це звичайне зауваження водієві, додає експерт.
Дивіться сюжет про ДТП
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", харківський водій-термінатор показав майстер-клас, як вижити в ДТП.