Вже не реагують на вистріли: реалії фронту очима дітей

поділитись
Їм доводиться йти до школи під звуки обстріли, і що найстрашніше - війна вже стала буденною річчю

Тут не прийнято боятися. Навіть шестирічні діти, на жаль, звиклися із тим, що до їх рідного Донецька та Луганська прийшла війна. Навіть подарунки до свята не викликають радості – малеча ставиться до них тепер, як до чогось шаблонного, норми, на якій так часто піаряться ті, кому це вигідно.

Шокована побаченим у прифронтових містах була й представник політичної партії "Основа" Катерина Вайдич. На своїй сторінці у Facebook вона зізналася: страшно те, що діти вже навіть не реагують на звуки пострілів.

"Війна сприймається вже, як частина життя шестирічної дитини. Ось це по-справжньому страшно. Ну а трохи пізніше вони розповіли мені про свої мрії, майбутні професії, улюблених героїв мультфільмів і хобі. Із захопленням розглядаючи рюкзаки, пенали та інші необхідні першокласникам речі, потім несподівано запитали, як скоро у них заберуть їх. Ми запевнили діток, що подарунки дарують назавжди і від щирого серця", - додала вона.

Вайдич підкреслила, що навіть під час святкової лінійки у школі Світлодарська було чути, як противник гатить по нашим позиціям. А дітям у такій обстановці треба йти до першого класу.

 "Часто чую, що жителі "сірої зони" заражені вірусом безпричинної ненависті до України. Як це, безпричинної? Давайте докладемо всіх зусиль і закінчимо цю війну. План існує. Якщо ви, народ України, це підтримаєте, владі не залишиться вибору, і "Віденський план" Сергія Тарути буде реалізовано. І знову настане такий довгоочікуваний мир. Адже починати потрібно саме з нього", - підсумувала політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтери "Чорного тюльпану" показали моторошні наслідки війни.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Партія Основа, Катерина Вайдич, зона АТО, діти, війна
Помер легендарний український чемпіон світу
0
0
00:10 21.04.2018
НБУ опублікував інфляційний звіт на квітень нинішнього року
0
0
22:31 20.04.2018
Вчителька історії назвала Гітлера великою людиною
0
0
22:15 20.04.2018
В "Новій пошті" з'явиться інноваційна послуга
0
0
21:22 20.04.2018
Широкий розголос змусив вчительку виправдатися
0
0
20:56 20.04.2018