Тут не прийнято боятися. Навіть шестирічні діти, на жаль, звиклися із тим, що до їх рідного Донецька та Луганська прийшла війна. Навіть подарунки до свята не викликають радості – малеча ставиться до них тепер, як до чогось шаблонного, норми, на якій так часто піаряться ті, кому це вигідно.

Шокована побаченим у прифронтових містах була й представник політичної партії "Основа" Катерина Вайдич. На своїй сторінці у Facebook вона зізналася: страшно те, що діти вже навіть не реагують на звуки пострілів.

"Війна сприймається вже, як частина життя шестирічної дитини. Ось це по-справжньому страшно. Ну а трохи пізніше вони розповіли мені про свої мрії, майбутні професії, улюблених героїв мультфільмів і хобі. Із захопленням розглядаючи рюкзаки, пенали та інші необхідні першокласникам речі, потім несподівано запитали, як скоро у них заберуть їх. Ми запевнили діток, що подарунки дарують назавжди і від щирого серця", - додала вона.

Вайдич підкреслила, що навіть під час святкової лінійки у школі Світлодарська було чути, як противник гатить по нашим позиціям. А дітям у такій обстановці треба йти до першого класу.

 "Часто чую, що жителі "сірої зони" заражені вірусом безпричинної ненависті до України. Як це, безпричинної? Давайте докладемо всіх зусиль і закінчимо цю війну. План існує. Якщо ви, народ України, це підтримаєте, владі не залишиться вибору, і "Віденський план" Сергія Тарути буде реалізовано. І знову настане такий довгоочікуваний мир. Адже починати потрібно саме з нього", - підсумувала політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтери "Чорного тюльпану" показали моторошні наслідки війни.