Як бізнесмени-ентузіасти рятують країну від кризи

поділитись
Переоцінити важливість справи всього життя цих людей досить складно

Ризикнути і відкрити свою справу, дати десятки робочих місць людям, не побоятися конкуренції і "мінусів" – на це справді потрібна сила волі і неабияка мужність.

Але саме така категорія людей роками рятує українську економіку і сьогодні вони відзначають своє професійне свято, День Підприємця.

З цієї нагоди привітав усіх представників малого та середнього бізнесу засновник політичної партії "Основа", народний депутат Сергій Тарута.

На його думку, їхніми силами наша країна утрималася на плаву навіть у найбільш складні для неї часи, тому переоцінити важливість справи всього життя цих людей досить складно.

" Я теж не відразу став промисловцем, можу сказати, що був в моєму житті і етап підприємництва, тому сьогодні і мій день. Я розумію, що підприємництво - це перш за все важкий і відповідальний труд. Прикладаю максимум зусиль до того, щоб об'єднувати таких цілеспрямованих сміливих людей", - поділився власним досвідом політик.

Тарута вважає, що приватна ініціатива може дати вдалий старт розвитку окремого бізнес-середовища, яке нічим не буде гірше від європейського.

"Ви створюєте якісний український продукт, ви соціально відповідальні і саме ви формуєте той самий середній клас, якого так не вистачає зараз нашій Україні", - підсумував депутат.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явився повний перелік найбільших боржників України. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Партія Основа, Сергій Тарута, День підприємця
Вже відома орієнтовна дата
0
0
06:52 20.04.2018
Головні пастки в Instagram, до яких життя нас не готувало
0
0
03:47 20.04.2018
Українці вважають, що держава буде завжди виплачувати їм пенсії, але це не так
0
0
03:22 20.04.2018