Всім відомо, що солоні продукти викликають спрагу. Але згідно з новим дослідженням, коли люди збільшують споживання натрію в довгий час, вони п'ють менше води.

За словами авторів експерименту, високий рівень натрію також посилює відчуття голоду, що може вказувати на те, що дієта з високим вмістом солі сприяє збільшенню ваги.

Дотримуючись дієти з високим вмістом солі, організм хоче запобігти втраті води. Таким чином, нирки повинні знайти спосіб збільшити вміст води, якщо буде більше її у вашому тілі, ви будете менше відчувати спрагу.

Більшість натрію в солоній їжі походить не від кухонної солі. Це йде зі страв у ресторанах та оброблених харчових продуктів, які також мають тенденцію бути високими у цукрі, насичених жирах і простих вуглеводах - так що вже є безліч причин обмежити їх у вашому раціоні.

Доктор медичних наук зробив висновок про те, що нові дослідження кидають виклик загальним переконанням, оскільки рівень натрію і рідини збалансований в організмі. Вони також демонструють, що коригування в дієтичній солі змінює метаболізм білків і жирів та звички в їжі і питті серед інших фізіологічних змін в організмі. Вивчення цих змін може допомогти вченим у розробці нових методів лікування високого кров'яного тиску і застійної серцевої недостатності, а також допомогти лікарям краще зрозуміти зв'язок між сіллю і збільшенням ваги.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду вже підняли: де платитимуть дорожче Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що вода - головне джерело стабільної роботи організму і нашої життєдіяльності. Як свідчить статистика, з водою наш організм отримує 109 кілограмів хлору, 25 - нітратів, 0,5 - алюмінію і ще половину елементів таблиці Менделєєва. Ці цифри були виявлені у ході дослідження, яке показало кількість шкідливих речовин, які за 25 років життя отримує наш організм. Статистика стосується любителів водопровідної та бутильованої води і навіть у деяких випадках відфільтрованої.