Вчора відбулася кібератака, під час якої хакери запустили шкідливий протокол під назвою Bad Rabbit. Держспецзв'язок відразу ж поділився інформацією про те, які посилання потрібно блокувати, і що робити, щоб захиститися від кібератаки Bad Rabbit.

Що робити, щоб захиститися від кібератаки Bad Rabbit

В атаці на деякі об'єкти інфраструктури України була використана техніка DDE, яка активувала виконання шкідливого коду на комп'ютері користувача. Про це заявила Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації.

Командно-контрольний центр шифровальщика – hxxp://gdiscoun.org

Щоб захиститися від кібератаки Bad Rabbit, потрібно блокувати такі посилання:

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

hxxp://urcho.com/JHGGsdsw6
hxxp://tatianadecastelbajac.fr/kjhgFG
hxxp://video.rb-webdev.de/kjhgFG

hxxp://themclarenfamily.com/kjhgFG
hxxp://webhotell.enivest.no/cuYT39.enc
hxxp://gdiscoun.org

Це потрібно зробити в першу чергу. Далі, інсталюйте оновлення Windows, які роблять ваш комп'ютер невразливим у DDE в Microsoft Office (CVE-2017-11826).

Так само, дуже важливо не відкривати листи, які прийшли від сумнівних адресантів. Особливо, якщо в цих листах є сумнівні посилання, нестандартний текст, підозрілі файли – архіви, або файли * .exe

Системним адміністраторам та адміністраторам з безпеки потрібно звернути увагу на фільтрування вхідних/вихідних інформаційних потоків, зокрема поштового веб-трафіку. Це може допомогти захиститися від кібератаки Bad Rabbit.

Крім цього, рекомендується не працювати під правами адміністратора і обмежити можливість запуску виконуваних файлів (* .exe) на комп'ютерах користувачів.

Вчора одеський аеропорт, Мінінфраструктури, а також Київметрополітен постраждали від кібератак.

Дивіться: Новий Вірус BadRabbit Bad Rabbit - заборонити виконання файлів

Тепер ви знаєте, як захиститися від кібератаки Bad Rabbit. І якщо виконайте все, щоб було сказано, то можете не бояться шкідливих програм на вашому комп'ютері.