Користувачі мережі висміяли жалюгідний стан Кримського мосту, по якому практично ніхто не їздить.

Фото опублікував користувач Sergey 21+ на своїй сторінці в соцмережі.

"Кримський міст. 4 липня 2018 року", — підписаввін знімки.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Показати ще

Можна помітити на фотографіях, машини на відомій "гордості Путіна" відсутні. Таже користувачі мережі підкреслюють, що від такого "бурхливого потоку" автомобілів, на мосту скоро буде видно ями і дірки.

"Дивно, ями і дірки в асфальті ще не з'явилися", "зате природа очиститися", "туристів...не проштовхнутися", "залиште їх, вони просто убогі", — пишуть вони.

Знай.uа нагадує, що скандальний Керченський міст, суперечки навколо якого викликають широкий резонанс, нарешті з'явився і в Google Maps. Тут вирішили діяти за принципом "і вашим, і нашим", підписавши Кримське "надбання" Путіна на двох мовах: і російською, і українською.

Так, на стороні, яка знаходиться ближче до Російської Федерації, написано "Кримський міст", тією, що ближче до України, "Кримський міст".

За останній місяць в гучний скандал вже встигло потрапити британське видання The Times, опублікувавши карту Росії і Кримським півостровом.

Також нагадуємо, що Сергій Коровченко у своєму інтерв'ю виданню "Лівий берег" розповів про те, що насправді відбувалося в Криму чотири роки тому.

"Тоді в державному керівництві був повний хаос. Вже потім спливли стенограми РНБО, після прочитання яких стає очевидною розгубленість нових можновладців. Ми сиділи як на пороховій бочці, не розуміючи, що треба робити. А уявіть, що відбувалося у нас в колективі, у звичайних працівників – повне нерозуміння. Тут почалися заворушення, а від Києва не було ніякої реакції. Не розумію, що вони там собі думали і вичікували".