Біографія жінки ніби лежить в основі мотиваційного фільму, де герой із неймовірною силою волі досягає мети. У 29 років вона вперше піднялася на гору, а в 36 – підкорила стрімкі вершини кожного материка.

Про це повідомляє "24 канал".

Стоячи на вершині Мачу-Пікчу в Перу, вона навряд чи уявляла себе професійною альпіністкою. Просто гори стали улюбленим способом відпочинку, і чим більше їх ставало, тим важче було встояти перед наступним маршрутом.

2012 рік - найвища точка Африки – Кіліманджаро. Ще через рік Ельбрус - найвища гора Європи. У 2015 році – Аконкагуа – пік Південної Америки.

Як-то Тетяні розповіли, що на Евересті ще ніколи не було українок. 18 чоловіків, але жодної жінки. Мета, звичайно – приваблива, але Тетяна занадто добре усвідомлювала, яких ресурсів це вимагає: фізичних і фінансових. Тому зосередилася на інших – нехай і менших, але реальних.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Показати ще

Так станеться, що поштовхом до сходження на дах світу стануть бойові дії на сході України. У червні 2014 року, опинившись в аеропорту Бориспіль, Яловчак дізналася, що рідний Донецьк перейшов під контроль сепаратистів. В одну мить Тетяна втратила і будинок біля Донецького аеропорту, і туристичну фірму, власницею якої була.

Треба було починати все спочатку. Тетяна запитала себе, що їй приносить більше радості в житті – відповідь була проста: гори. І якщо обставини перевернули її життя з ніг на голову, то новий етап вона почне з мрії – з Джомолунгми. Залишалося тільки знайти 60 тис. дол.

2017-й спортсменка завершила в статусі альпіністки номер один, підкоривши вершини Аляски, Австралії, Океанії та Антарктиди.

Нагадаємо, вчені оприлюднили розрахунки, в яких умовах жило б людство у разі, якщо б Земля мала форму куба. Гігантські океани і порушення гравітації - не єдині зміни в такому випадку, вважають дослідники.

Крім того, хоча суддя проекту "Х-фактор" Олег Винник і не вважає себе забобонною людиною, але навколо нього вже довгий час ходять легенди містичного характеру. Ставитися по-філософськи і не вірити гороскопам, а сподіватися на власну долю – так намагається боротися з цим скандально відомий співак.

Дивіться сюжет про спортсменів

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", майбутнє Росії показали одним фото.