Розроблена провідними науковцями вітчизняних університетів в співпраці з бізнесом Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030» здатна вивести Україну до списку найбільш розвинутих держав світу, але для її виконання потрібна підтримка суспільства та влади.

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі youtube-каналу «ТВ Книгарня ТУТ».

«Мета Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» – це показати, яку ціль разом хочуть реалізувати бізнес, наукова та громадянська спільноти. Небайдужі люди об’єднуються, щоб ця країна стала однією із найкращих в світі, щоб українці мали перспективу і ніхто не виїжджав звідси у пошуках кращої долі. Це головна була мета і ми ставили для себе дуже амбітні цілі: як нам, враховуючи сильні сторони нашої економіки, досягти того, щоб Україна опинилася в топ-30 найбільших розвинутих країн світ», – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» предметно розповів про те, на основі чого формувалася Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030».

«Як нам зробити так, щоб мінімум 50% громадян до 2030 року стали представниками середнього класу? Це дуже важливе питання, адже в України ніколи не було ні стратегії, ні тим паче доктрини. Доктрину розробляє Євросоюз, розробляють ведучі країни. В рамках обґрунтування цих стратегій ми і дивилися, де наше місце, де наші конкурентні переваги, як змінюються економічні, соціальні і екологічні відношення і як нам в цій конкурентній боротьбі отримати поважне місце в світі», – зазначив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Головний санлікар України Кузін попередив про новий локдаун і третю хвилю ковіду - "Він не зникне"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Крім того, народний депутат додав, що, на його переконання, втілення Доктрини у життя цілком залежить від громадянського суспільства нашої країни.

«Вірогідність успіху Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» буде залежати перш за все від того, як консолідуватиметься громадянське середовище, фахівці, бізнес… Саме ці сили необхідні для того, щоб змінити суспільство, змінити діалог з владою та реалізувати потенціал України. Адже ми розуміємо: зараз над нашою країною нависла дуже велика загроза остаточного руйнування. Тому без розумного, відповідального суспільства, яке здатне об’єднуватися навколо загальних ідей, досягти бажаних результатів буде практично неможливо», – констатував Сергій Тарута.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ООН визнали Донбас одним із найжахливіших регіонів світу: мається на увазі кількість боєприпасів та мін на території, і як наслідок – рівень загрози мирному населенню.