Відомий в Україні хорватський футболіст Домагой Віда та помічник тренера збірної Огнєн Вукоєвич піддалися критиці з боку хорватського футбольного союзу HNS через так звані політичні послання під час ЧС 2018.

Повну заяву опубліковано на сайті HNS.

Прокоментував це і Домагой Віда, він висловив співчуття, що його слова були витлумачені як політичне послання.

"Це було не політичне послання, а просто подяка за підтримку з боку України, де ми багато років грали. Ми не хотіли нікого образити. У мене багато друзів і в Україні, і в Росії, і я пишаюся цією дружбою. Я радий знати російську мову, мені подобається російське гостинність на ЧС, і я щиро сподіваюся, що це послання не буде зрозуміле інакше як вираз подяки нашим друзям в Україні за їх підтримку — не в грі з Росією, а під час всього чемпіонату", — заявив футболіст.

За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишні гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич і Домагой Віда передали гарячий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірної Хорватії над командою Росії. Вони опублікували відповідне відео.

Зокрема, на відео зіркові гравці відзначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні і столичному футбольному клубу.

"Слава Україні! Це перемога Динамо і за Україну!", - крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.uа" 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії. Відзначається, що першими рахунок у важкому чвертьфінальному матчі відкрили росіяни, вже на 31 хвилині матчу після шаленого голу російського півзахисника Черишева, проте вже на 39 хвилині півзахисник хорватів Андрея Крамарич забив головою у ворота Акінфєєва з пасу зіркового форварда Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до экстратаймів. На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2: 2 і все вирішувалося в серії пенальті.