У Чорнобильській зоні спалахнула пожежа. Перші стовпи диму працівники ЧАЕС спостерігали приблизно з десятої ранку. Спочатку вирішили, що навчання, але потім все виявилося серйозно.

В управлінні ГСЧС в Київській області підтвердили, що борються з вогнем.

"У Чорнобилі стійкий запах диму і серпанок. Дивно, коли перевіряють службу ГО то і сирена гуде, і повідомлення йде. А тут, як завжди мовчать. Але ж можна було, для того, що б не було припущень по радіомережі Чорнобиля дати інформацію ... заспокоїти людей. Мені вже телефонують і запитують, коли буде евакуація працівників", - написав організатор співтоваристві "Чорнобиль з перших вуст в" Фейсбук ".Очевидці повідомляють, що горить район "Факела". Це стела, яка інформує про те, що ви під'їжджаєте до Чорнобильської атомній станції. За стелою знаходиться сумнозвісний "Рудий ліс" – найбільш забруднена в зоні територія.

Кажется горим... район "Факела"... "Рыжего леса" у кого есть информация, прошу поделиться... Говорят что все в пределах...

Posted by Чернобыль из первых уст on Tuesday, 5 June 2018

У прес-службі Головного управління ГСЧС в Київській області підтвердили, що рятувальники з ранку борються з вогнем.

"Горить приблизно 10 гектарів, це трава, пожежа поширюється вогнищами", - повідомили в прес-службі рятувальників.

Тим часом очевидці повідомляють, що з трави полум'я перекидається на дерева. Про підвищення радіоактивного фону інформації наразі нема.

Як повідомляв портал "Знай.ua", останні дослідження Чорнобиля принесли вкрай несподіваний результат – природа бере своє з шаленою швидкістю.

Популярні новини зараз

Не встиг набрати висоту: літак розбився під час зльоту, є загиблі та поранені

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Показати ще

Аварія на Чорнобильській АЕС стала найбільшою технічною катастрофою в сучасній історії людства. Територія станції, не кажучи вже про саму Прип'ять, залишається зоною відчуження. До недавнього часу вважалося, що тут ще довго не буде з'являтися нормальної флори і фауни, але останні дослідження принесли вкрай несподіваний результат – природа бере своє з лякаючою швидкістю, там, де не ступає нога людини, розвивається флора і фауна.

Учені з Великобританії запустили проект з вивчення того, як відновлюється планета після такої жахливої катастрофи.

Перші ж дослідження на місцевості показали дивовижну картину: у Чорнобильській зоні відчуження не тільки практично відновилася популяція тварин-ендеміків, але і з'явилися кілька видів, які вважалися зниклими більше століття тому.