Жіночий оргазм від А до Я: у мережі з'явився унікальний гід

поділитись
Як люблять казати педагоги, забудьте все, чому вас навчили

"Щось із нею не так", "Це я в усьому винен", "Подобається інший" – такі і подібні недоречні думки виникають найчастіше тоді, коли жіночий оргазм видається явищем міфічним, а парнерша, до всього, про це говорити не любить.

Насправді, все простіше, ніж вам здається: справа у мозку, а не у почуттях. Якщо вловити кілька характерних ознак, можна легко відрізнити симулянтів (симулянток) від так би мовити "чесних".

Зовнішність - не показник

Конвульсії, вигинання спини і таке улюблене – "нігтями по спині" не мають нічого спільного з оргазмом. Звичні вигадані авторами романів речі, які іноді змахують на таємні обряди більше, аніж на ніч із коханою людиною. Тому на цьому не зациклюйтеся.

Жінки стогнуть, бо їм не подобається

Імітувати задоволення згідно статистики більш-менш реалістично вдається 20% представниць прекрасної статі, ще чверть – робить це мало не при кожному інтимному контакті. Тому звертайте увагу на звуки і не бійтеся запитувати про них.

Оргазм – це не "зупинка на вимогу"

Так звана суперечність між очікуванням та реальністю. Інколи лікарі чують від пацієнтів зізнання: продовжують займатися сексом доти, доки не побачать реакції, на яку так сподівалися. Тобто просто мучать один одного.

Хочете задоволення? Вивчайте свій мозок

Так, техніка виконання тут ні до чого. І не важливо, який ви коханець (коханка) для інших. Тут і зараз потрібно створювати комфорт. Чверть опитаних добровольців (жінок) нещодавно підтвердили: розмір не має значення. Тому існує тільки два варіанти, якщо все пішло не так. По-перше: хтось із вас нафантазував стільки, що тепер не оцінив старання. По-друге: занадто довго тривала прелюдія, партнеру (партнерці) просто набридло.

А найкраще діє єдине, незмінне роками правило: хочеш дізнатися, чого хоче жінка? Запитай її сам. Але до цього часу вона, як істинна леді, вже може й передумати.

Дивіться: психологія відносин чоловіків та жінок

Як повідомляв портал "Знай.ua", створено перший протизаплідний засіб для чоловіків.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Жіночий оргазм, інтимне життя, стосунки
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Табір, в якому отруїлися діти, відновив роботу
0
0
06:54 18.07.2018
Якщо шлюб був заснований на коханні, в разі кризи його можна спробувати врятувати
0
0
06:09 18.07.2018
Знаменита фортеця відповідає трьом критеріям охоронних об’єктів ЮНЕСКО
0
0
01:45 18.07.2018
Діти боялися розповідати про знущання
0
0
00:23 18.07.2018