Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО Вадим Карандій вважає, що випускники 2018 року найгірше впоралася з тестами з математики. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Напевно, найбільше проблем у нас з математикою. Якщо з інших предметів ситуація більш-менш нормальна, то з математики, на жаль, у нас динаміка результатів не втішна", - сказав він на прес-конференції.

Перше завдання тесту основної сесії з математики відповідало матеріалу, який школярі вивчають у 7-8 класах. Як зазначив директор центру, з цим завданням не впоралася майже половина тих, хто складав цей тест.

"Це дії з дробами, де потрібно було фактично скоротити на 2 чисельник і знаменник і отримати результат. Завдання не складне. Але, на жаль, лише 52% наших випускників в 11 класі змогли впоратися із завданням, з яким повинні були працювати у восьмому класі. Це симптоматично. Це погано... Є над чим замислитися. Потрібно піднімати питання щодо контролю більш глибокого і детального, а також посилення вивчення математики в основній школі", - сказав він.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Раніше повідомлялося, що українські школи встановили новий антирекорд. У 2018 році в Україні зафіксовано своєрідний антирекорд — мінімальна кількість випускників шкіл в історії країни. На це вплинула складна демографічна ситуація, яка відбилася і на українських університетах. Про це на прес-конференції заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

За її словами, в 2018 році Міносвіти зафіксувало найменшу кількість випускників шкіл в історії країни. Міністр заявила, що це помітно вплинуло на роботу вузів. Як повідомляє Гриневич, всього в цьому році 59,2% абітурієнтів, а це майже 35 тисяч осіб, отримали рекомендації на бюджет з першого пріоритету та ще 16,4% (9,6 тисячі) — з другого пріоритету.

Нагадаємо, як розподілять бюджетні місця в українських університетах.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, скільки абітурієнтів отримали бюджетні місця.

Також "Знай.uа" писав, що названо топ-10 найпопулярніших вузів України.