Популярне в Україні "Громадське радіо" потрапило в грандіозний скандал через запрошеного в ефір голови забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка.

З різкою критикою такого рішення журналістів виступили деякі громадські діячі та навіть чиновники.

Одним з перших підняв в Facebook тему "комуністичного" гостя в ефірі популярної радіостанції блогер і волонтер РоманаСиніцин. Його вкрай обурила реакція журналіста Громадського Олега Шинкаренка на ситуацію, що склалася: журналіст завзято захищав комуніста, прикриваючись єдиним аргументом: "Симоненко нікого не вбив".

"Підіть до церкви і покайтеся, посповідайтеся перед батюшкою і попросіть вибачення у Симоненка. Ви знаєте, що роблять в пеклі з брехунами?" Останнє - військовому капелану батальйону "Донбас" і гранатометнику групи вогневої підтримки періоду 2014-16. Уроки антикризової комунікації від журналіста "Громадського радіо". Скажіть хтось, що це не правда, і це сон", - коментує Синіцин одну з цитат Шинкаренка.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще


До дискусії долучився і волонтер Родіон Шовкошитний. Його особливо обурило те, що ефір з Симоненком відбувся в 100-ту річницю більшовицького перевороту, який для українців вилився в мільйони смертей ні в чому не винних людей.

У той же час, заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін заявив, що в подальшому розглядає "як проблематичну (або взагалі неможливу) подальшу співпрацю з журналістами Громадського радіо через розбіжність ціннісних орієнтацій щодо свободи слова та надання можливості поширювати свої думки для політиків, відкрито вороже налаштованих по відношенню до української держави та Революції Гідності".

Як повідомляв портал "Знай.ua", український журналіст Роман Скрипін потрапив у мовний скандал з відомою авіакомпанією Wizz Air.