На сьогоднішній день більше половини від усіх міжнародних переказів, які роблять українці, проходять в ПриватБанку. В установі проаналізували, в які країни гроші відправляються найчастіше. Так, після невеликого дослідження виявилося, що 36% грошових переказів відправляються в Російську Федерацію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фінустанови.

За даними Нацбанку, з 1,2 мільярда доларів, отриманих українцями з-за кордону в 2018 році, 628 мільйонів виплатили через ПриватБанк. За інформацією регулятора, з початку року більше 70% клієнтів отримували перекази дистанційно, тобто без відвідування банківського відділення.

У п'ятірку "країн-донорів", звідки українцям найчастіше приходять гроші, стали Сполучені Штати, Ізраїль, Італія, Польща і Росія. Розподіл тут більш-менш рівномірний - частки кожної з країн не перевищують 15%.


Популярні новини зараз

Дача Зеленського перетворилася на місце для весіль? Журналісти показали "бізнес" у резиденції президента

Лорак зворушливо обняла "вагітний" животик - "Єгор Гліб буде найкращим татом"

Просушена і "надута" українська Кім Кардашьян Олена Омович до та після пластики: просто дві різні людини

Скандальна Шуригіна дозволила поцілувати себе в інтимне місце просто на камеру

Показати ще

Літній сезон - час, коли житло орендують найбільше: це і студенти, які приїжджають у великі міста підзаробити, і туристи, що знімають будиночки, кімнати і квартири ближче до моря. Якраз на піку літньої ейфорії активізувалися і шахраї, приготувавши проти українців нову витончену схему спустошення кишень.

До п'ятірки країн, куди з початку 2018-го за допомогою ПриватБанку українці відправляють найбільше грошей, увійшли держави колишнього Радянського Союзу і Китайської республіки. При цьому Росія лідирує з великим відривом - на неї припадає більше третини всіх грошових переказів.Нагадаємо,  у прес-службі ПриватБанку заявили про аварію на магістральних каналах зв'язку.

Як повідомляв "Знай.ua",  з 1 липня ПриватБанк змінив умови інформування своїх клієнтів за операціями з картковими рахунками.

Також Знай.ua писав про те, представники ПриватБанку попередили своїх клієнтів про нову схему, завдяки якій шахраї грабують українців. Так, людям приходять "листи щастя".