Перш ныж братися визволяти Іловайськ від бойовиків і російських військ, необхідно було ввести всі добровольчі батальйони до складу Збройних сил для того, щоб ними централізовано керував Генштаб.

Таку думку інтерв'ю "Обозревателю" озвучив начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей. У трагічні дні Ілловайської трагедії він був міністром оборони.

Він додав, що також призначив би їм командирів з числа досвідчених військовослужбовців і забезпечив би відповідним озброєнням і військовою технікою.

За словами Гелетея, звільнення Іловайська було тактичним завданням, яке доручили міністерству внутрішніх справ.

"Ніхто не доповідав тоді ні Муженку, ні тим більше мені про те, де розроблялася тактична операція зі звільнення Іловайська. Чому саме в кабінеті цивільної особи - керівника апарату Дніпропетровської обласної адміністрації Геннадія Корбана? Хто призначав тільки добровольчі батальйони для участі в цій операції і командира для них? З якою технікою і озброєнням вони були спрямовані на звільнення Іловайська? Про це все ми дізналися пізніше, коли добровольчі батальйони, які не входили до складу ВСУ і не підпорядковувалися Генштабу, не змогли звільнити Іловайськ ", - озвучив він риторичні питання.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

Дивіться: Гелетей: "Іловайськ - це була велика битва"

Аби якось виправити ситуацію, довелося посилювати добровольців підрозділами ЗСУ. З останніми було сутужно через широкомасштабне вторгнення військ країни-агресора.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Гелетей розповів, скільки разів хотіли вбити президена Петра Порошенка.