Генеральний штаб Збройних сил України активно моніторить стан збройних арсеналів і складів.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-служба Генштабу ЗСУ.

"Варто відзначити, що за результатами перевірки однієї з військових частин, за неналежну організацію заходів охорони і оборони, командир цієї військової частини представлений до звільнення з лав ЗСУ", — йдеться в повідомленні.

Зараз в армії України вживаються всі можливі заходи, щоб посилити охорону збройних арсеналів. Так, вже почалося будівництво додаткових 15 обсипних залізобетонних сховищ для боєприпасів і реконструкція технічної території та огорож. ЗСУ планують збудувати 136 таких сховищ.

З початку 2018 року проводиться робота по санітарній очистці технічних та прилеглих до них територій арсеналів, баз, складів. Почалися поставики вантажних автомобілів, тракторів, підйомників і т. д.

Популярні новини зараз
Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Пропонують тарифи, які неможливо знайти: абоненти Київстару отримують дивні пропозиції Валютний ринок чекають важливі зміни: як можна буде здати чи купити долари Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки
Показати ще

Триває робота щодо узгодження відповідних документів реконструкції та капітального ремонту об'єктів військової інфраструктури. Так в 2018 році планується провести капітальний ремонт чотирьох столових і чотирьох казарм, а також будівництво трьох нових казарм.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", путінські бойовики на Донбасі у п'ятницю, 13 липня, 24 рази обстріляли позиції українських захисників. Відомо, що терористи два рази використовували важку зброю.

Так, в результаті ворожого вогню були поранені двоє наших захисників. За уточненими даними розвідки, також отримали поранення четверо окупантів. Про це повідомляє прес-центр ООС.

Також портал повідомляв про те, що на Яворівському полігоні (Львівська область) стартували спільні військові навчання ЗСУ з іноземними інструкторами та 54-ї окремої механізованої бригади. За даними Генштабу, бійці будуть тренуватися до середини вересня, пліч-о-пліч з колегами з США, Канади, Польщі, Великобританії, Литви, Данії, Швеції і Норвегії.

"Навчання починається з підготовки кожного бійця окремо. Індивідуальні заняття потрібні, щоб згодом вже у складі батальйону бійці вміли протидіяти противнику як одне ціле. Ця підготовка відбувається за стандартами НАТО з застосуванням лазерної системи Майлс", — прокоментувала Вільям Мерфі, командир "Об'єднаної багатонаціональної групи по підготовці – Україна".