Україна є найпопулярнішим місцем, звідки численні ізраїльські стартапи черпають креативну робочу силу.

Про це повідомляє "ВВС Україна" з посиланням на британську газету СityAM.

Сильні традиції навчання математиці та інформатиці в багатьох країнах колишнього СРСР щороку дають Україні понад 20 тисяч випускників в галузі інформаційних технологій. Саме таким шляхом ізраїльські фірми заповнюють вакансії у секторі високих технологій.

Стартапи є наразі головною рушійною силою в технологічній галузі Ізраїлю, яка своєю чергою є сектором економіки, що найшвидше зростає. Тож зрозуміло, чому цей сектор потребує додаткових працівників.

Урядове ізраїльське агентство з питань інновацій прогнозує дефіцит у 10 тисяч інженерів та програмістів протягом наступного десятиліття на ринку, де вже зараз працюють 140 тисяч. "Ізраїль втратить лідерські позиції, якщо цей дефіцит не буде заповненим", - заявила представниця агентства Ноа Аккера.

Популярні новини зараз
Українських пенсіонерів звільнили від земельного податку, дали знижку на ЖКП: хто у списку Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

Хоча уряд Ізраїлю вживає заходів для стимулювання навчання працівників у своїй країні, одночасно ведеться робота щодо полегшення отримання відповідних віз іноземними працівниками. Наразі відомо, що близько 500 іноземних студентів з-за кордону, які вивчають науку та техніку в ізраїльських вищих навчальних закладах, зможуть працювати в компаніях країни після отримання освіти.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український школяр став призером престижної олімпіади GENIUS. Вихованець Малої академії наук Микола Іванченко отримав "золото" за винахід, який допомагає очистити воду від нафти.