Австралійці побудували будинок на колесах з допомогою конструктора Lego. На будівництво трейлера, меблів та інших деталей інтер'єру пішло 288 630 цеглинок LEGO. Будинок повністю функціональний, в ньому проведено електрику і навіть є водопровід. Однак про надійність будиночка поки говорити рано. Цілком можливо, що після великого граду, або ж сильного вітру він розлетиться на всі боки.

Незвичайна споруда потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільший трейлер, побудований з LEGO. Тут всі з конструктора: вікна, посуд, меблі і навіть їжа. Так, хоч і така посуд не придатна для використання, ентузіасти зайшли занадто далеко, і вирішили довести справу до кінця.

Дизайн будиночка на колесах був спроектований в комп'ютерній програмі за подобою причепа Viscount Royale зразка 1973 року. Всього на будівництво пішло п'ять тижнів, однак хлопці потрапили в книгу рекордів Гіннеса, так що це того варте.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

Нагадаємо, що і хоча 2018 рік виявився невдалим для Microsoft, численні баги і помилки в ОС Windows знищили репутацію корпорації. Однак, це лише затишшя перед бурею. Компанія готовий представити гнучкий планшет, який можна зігнути, і перетворити на повноцінний смартфон. Однак, вихід пристрою запланований на весну 2019 року. І хоча ніякої додаткової інформації про пристрої немає, нам залишається лише чекати появи численних витоків в мережі.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Mozilla вирішила оновити браузер Firefox. Однак, мова не про десктопної версії. Компанія створила браузер для шоломів віртуальної реальності, що дозволить в 3D-ефект відчувати сторінки сайтів. До речі, навіть ця версія браузера є захищеною.

Знай.uа писав, що експерти з безпеки виявили новий майнер Монеро, який проникає всередині ПК користувачів, і непомітно для власника пристрою майнить криптовалюту. Система навчилася обходити антивіруси, і залишатися непомітною для інших технологій захисту.