Мережеві джерела оприлюднили неофіційну інформацію про нові гаджетах Apple   навушниках AirPods другого покоління бездротової зарядки і станції AirPower. Втім, інсайдери раніше повідомляли, що нові навушники компанія представить восени 2018 року, разом з iPhone XR та іншими новинками. Однак, цього не сталося, і залишилася єдина надія на анонс вже цієї осені.

Навушники AirPods 2 раніше вже були помічені на сайті Bluetooth SIG. Тоді повідомлялося, що вони отримають підтримку бездротового зв'язку Bluetooth 5.0 LE. І ось тепер з'явилися додаткові відомості.

Стверджується, що новинка збереже дизайн моделі попереднього покоління, але отримає ряд поліпшень в технічному плані. Приміром, саме якість звуку помітно покращиться, і вони зможуть стежити за станом здоров'я власників. Поки невідомо, як саме буде реалізована ця функція.

Ціна навушників AirPods другого покоління, за попередніми даними, може скласти до 200 доларів США. Втім, це непогана ціна за навушники, які зможуть моніторити стан вашого здоров'я.

Нагадаємо, що голова Xiaomi розповів, якими будуть смартфони 2019 року. Відзначимо, що компанія рік тому придбала компанія, яка спеціалізується на камерах смартфонів. Саме тому в смартфонах Xiaomi, нехай навіть і бюджетних, знаходиться топова камера, з якою не зрівняється навіть об'єктиви iPhone XS Max. У будь-якому випадку, нас чекає багато чого цікавого, так що саме час запастися терпінням і грошима.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що справи у Apple йдуть дуже погано, і в компанії придумали, як збільшити число продажів нових iPhone, які з тріском провалилися в кінці 2018 року. Повідомляється, що співробітникам сервісних центрів Apple наказали почати продавати iPhone XR, замість того, щоб просто зробити ремонт вже зламаний iPhone користувача.

Знай.uа писав, що дизайн китайського Oppo R19 вперше з'явився в мережі. Серед іншого, варто відзначити непоганий екран, і незвичайну камеру, яка має висувний механізм.