На виставці Mobile World Congress 2019 компанія Xiaomi так і не показала прототип гнучкого смартфона, який був продемонстрований в тому самому відеоролику. Судячи з усього, компанія відмовилася від ідеї випустити гнучкий девайс.

Міжнародний директор з продуктів і маркетингу Xiaomi Донован Сунг (Donovan Sung), поспілкувавшись з Venture Beat, заявив, що компанія Xiaomi тестує різні прототипи гнучких смартфонів, але вважає, що їй краще дочекатися, коли ринок буде більш зрілим для подібних пристроїв. Точно так само зробила і компанія LG, яка заявила, що людство ще не готове до гнучких смартфонів, і краще дочекатися слушного моменту. Втім, смартфон від Xiaomi ми вже бачили на відео, а от девайс від LG так і не з'явився на публіці.

До того ж, Xiaomi хотіла продавати свій девайс за ціною в 1000 доларів, і це дуже велика сума. Зараз на ринку популярні бюджетники, а ось більш дорогі смартфони купують одиниці.

Популярні новини зараз

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Різні ЗМІ, які брали інтерв'ю у Донована Сунга, зробили більш гучне припущення. Нібито поточна позиція Xiaomi по відношенню до смартфонів зі складними екранами полягає в наступному: замість того, щоб поспішати з запуском продуктів, які не повністю готові, краще просто не випускати їх. Втім, компанія не хоче зіпсувати свою репутацію поганий продукцією.

Нагадаємо, що смартфон OnePlus 7, який з'явиться на прилавках вже в 2019 році, залишиться без головної функції. Звичайно ж, мова йде про технології бездротової зарядки, яка дозволяла спростити підзарядку смартфона. Поки невідомо, чи хоче компанія заощадити на цьому, чи знайшла гідну альтернативу, адже ця технологія поступово набирає популярність серед користувачів смартфонів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Lenovo представила смартфон Tab V7, який отримав просто величезний екран. Втім, ціна за девайс всього лише 250 євро, так що нереальних функцій та топову начинку очікувати точно не варто. Втім, він може стати повноцінною заміною планшету, але от в кишеню штанів його покласти не вийде.

Знай.uа писав, що гнучкі смартфони Huawei Mate X і Samsung Galaxy Fold порівняли за характеристиками.