Вчені повідомили людству страшну інформацію - за їхніми підрахунками, небезпечна планета Нібіру "продірявила" Сонце. Завдяки новітнім технологіям, американським дослідникам вдалося зафіксувати незвичайне явище, передає vistanews.

Знімок, зроблений на спеціальному обладнанні, демонструє якийсь струмінь, який виривається зі світила. Поки головним розумам людства не вдалося точно зрозуміти, що сталося і з якої причини.

Нібіру
Нібіру

Проте уфологи вже знайшли пояснення даного явища. На думку незалежних експертів у вивченні космосу, виною всьому планета Нібіру:

"Раніше земні телескопи досить часто помічали НЛО біля нашого Сонця. Вважалося, що їх притягує величезна кількість енергії, прихована в ньому. Насправді виявилося, що всі ці кораблі прибульців – посланці Нібіру. І тепер стало ясно, що вони там робили. Беручи до уваги всі показники: Нібіру проткнула Сонце".

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Нібіру
Нібіру

У ході більш прискіпливого аналізу уфологам вдалося з'ясувати, що вже за два тижні Сонце перестане існувати через загадкову планету смерті. За їх версією, через величезний отвір немислимі обсяги газу та плазми вириваються у відкритий космос, де втрачають свою кінетичну енергію.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Apple нахабно обдурила користувачів.

Також Знай.uа писав, що вчені змогли надрукувати дерево на 3D-принтері.