Більше 1,5 тисяч видів тварин практикують одностатевий зв'язок – від черв'яків, бабок і морських зірок до пінгвінів, великої рогатої худоби і приматів. Довгий час біологи описували таку поведінку як "дарвінівський парадокс".

Але нещодавно американські дослідники висунули нову гіпотезу, яка свідчить, що на початку еволюції одностатевий секс був розповсюджений у тваринному світі нарівні з різностатевим. Вторинні статеві ознаки, що відрізняють самців і самок, з'явилися набагато пізніше.

Про це розповідає дослідження, опубліковане в Nature Ecology and Evolution.

Самці польових цвіркунів виконують шлюбні пісні і танці один для одного. Самки японських макак об'єднуються для тимчасового, але виключно сексуального партнерства. Пари раків-пустельників іноді влаштовують секс-марафон на цілий день. Одностатеву сексуальну поведінку також спостерігають у деяких видів червів, бабок, кальмарів, морських зірок, змій, кажанів, пінгвінів і великої рогатої худоби.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Суть нової гіпотези полягає в тому, що гомосексуальна поведінка пов'язана з самим походженням статей тварин. Тобто така поведінка не з'явилася пізніше, а існувала завжди.

Згодом статеві відмінності все-таки з'явилися. Це дозволило тваринам більш точно вибирати пару для розмноження. Однак серед найдавніших організмів досі зберігаються гермафродитні види, коли у кожної особини є і чоловічі і жіночі статеві органи, наприклад равлики.

Нагадаємо, багаторазова чемпіонка довела всьому світу, що спорт без м'яса - це реально.

Як повідомляв портал Знай.uа, величезний ведмідь лапою "поправив зачіску" розсіяної туристки.

Також портал Знай.uа писав, що в українському фільмі показали сцену утоплення цуценят.