Десять тигрів неа тиждень застрягли на польському кордоні. Їх не пустили в Білорусь, тварини виснажені, один тигр помер.

25 жовтня в пункті пропуску "Козловичі" на польсько-білоруському кордоні було затримано вантажівку, яка перевозила 10 тигрів в клітинах. Як з'ясувалося, тварини виїхали з Італії ще 22 жовтня, а прямували вони в Росію. Перевізники запевняли, що везуть тигрів в один із зоопарків. Про це пише Gazeta Wyborcza.

Вантажівку з тваринами через польсько-білоруський кордон віз водій-росіянин, разом з ним їхали двоє італійців, які супроводжували "живий вантаж". Того дня до ветеринарного контролю вони не доїхали: у в'їзді їм відмовили, оскільки у італійців не було білоруських віз.

Вантаж повернувся до Польщі. Там італійці вийшли. Водій-росіянин вранці 26 жовтня знову поїхав до Білорусі. На цей раз він успішно пройшов паспортний контроль, але на ветеринарному знову все "застопирилось".

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Таким чином тварини застрягли на кордоні. Тигри за весь цей довгий шлях виснажились, одна тварина померла, і фахівці Познанського зоопарку забили тривогу.

Вони були готові прийняти шість тигрів - у зоопарку не було коштів для утримання всіх тварин. Крім того, потрібно було отримати дозвіл мерії Познані на переїзд тигрів в міський зоопарк. Все це в підсумку було отримано, і тигри рушили в путь. По дорозі їх супроводжувала машина поліції.

Тигрів до Познані везли в тих же вантажівках, в яких вони перебували на кордоні.

В результаті цієї жахливрї історії, сім тигрів доставили в Познанський зоопарк, ще двох тварин прийняли в польському місті Члухов. Фахівці кажуть, що ситуація драматична і незрозуміло, чи виживуть в результаті виснажені і зневоднені тварини.

На офіційній сторінці в Facebook Познанського зоопарку повідомляється, що тигрів доставили до них рано вранці. Однак через темряву було неможливо почати розвантаження клітин. Також співробітники зоопарку зіткнулися з тим, що один з тигрів перебуває в збудженому стані і дуже агресивний через стрес. Клітки, де знаходяться тварини, саморобні і неміцні. Люди побоюються, що в процесі розвантаження вони розламаються.

Представники Познанського зоопарку кажуть, що тигри в дуже поганому стані. В одній з клітин, яка знаходиться в глибині машини, тигр і зовсім не подає ознак життя.

" Худі, зневоднені, з запалими очима, шерсть обліплена відходами життєдіяльності, з опіками від сечі, в тотальному стресі, без волі і бажання жити. Викривлені хребти, страшенний сморід у машині. Ображені, страждаючі і принижені", - так описують стан тигрів фахівці зоопарку.

Вони не впевнені, що всі хижаки виживуть, але будуть робити все можливе, щоб допомогти тваринам.

Як повідомляв портал Знай.ua, в 2016 році 147 тигрів вивезли зі скандального "Храму тигрів" у Таїланді в провінції Канчанабурі.