Samsung Galaxy Z Flip стане другим кроком Samsung в сегменті складних смартфонів. На цей раз замість складного пристрою, схожого на планшет, у нас буде складний дисплей, що розкладається у вигляді розкладачки, який в складеному вигляді створює відчуття справжнього смартфона. Ми вже бачили, як буде виглядати смартфон завдяки парі рендерів. Більш того, багато технічні характеристики вже просочилися. Сьогодні Galaxy Z Flip пройшов через FCC, розкриваючи всі сумісні смуги сигналу.

Galaxy Flip Z, gizchina

Список діапазонів включає підтримку всіх операторів зв'язку США, включаючи застарілі радіостанції CDMA, які досі використовують смартфони Sprint. Сертифікація також підтверджує функцію NFC і, отже, підтверджує підтримку Samsung Pay MST.

Samsung Galaxy Fold 2, AndroidPit
Samsung Galaxy Fold 2, AndroidPit

Нагадаємо, що компанія Microsoft запровадила цікаву функцію в роботу системи Windows 10. Тепер користувачі можуть робити дзвінки за допомогою комп'ютера.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi готує до виходу унікальний смартфон Mi Mix 10, який точно стане популярним завдяки своїй ціні і топовим характеристиками. Правда, коли покажуть новинку - невідомо.

Також Знай.uа повідомляв, що iOS 13 користується величезною популярністю. Повідомляється, що нова ОС встановлена на більшості сучасних смартфонів, що говорить про вдалу збірці.