1. Навчіться керувати сегвеем перш, ніж намагатися їздити самостійно. Уважно прочитайте керівництво користувача. Настійно рекомендується, щоб ви знайшли якогось кваліфікованого інструктора, який має досвід в управлінні сегвеем.

2. Весь час міцно тримайте сегвей. Обидві ноги завжди повинні твердо стояти на ньому і двома руками триматися за кермо. Не намагайтеся нічого тримати в одній з рук і управляти однією рукою. Використовуйте рюкзак або грузодержатель, якщо у вас є речі.

3. Уникайте різких маневрів при їзді на сігвеї. Хоча сігвей і здатний відчувати ваші рухи і прагне змінити ваше рівновагу, але цей механізм може бути не в змозі виправити ваш баланс, якщо ви рухаєтеся занадто різко вперед або назад.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

4. Не розганяйтеся. Сегвей попередить вас, якщо ви їдете занадто швидко, використовуючи "обмежувач швидкості"; він штовхає кермо тому, щоб уповільнити вас. Врахуйте це і зупиніться, нахиляючись вперед.

5. Уникайте пішоходів. Ви рухаєтеся швидше пішоходів і деякі з них навіть не почують вашого наближення. Завжди будьте напоготові, щоб уникнути їх, і будьте готові покликати, якщо щось піде не так, перш ніж ви встигнете пригальмувати. Якщо на шляху у вас зустрічаються об'єкти, вони потенційно можуть збити вас або стати причиною зіткнення. Все залежить від вас, щоб ви помітили їх, це може бути складно, якщо ви зайняті оглядом визначних пам'яток або розмовою. Поширеними об'єктами, що викликають проблеми, є паркові лавки, ліхтарні стовпи, покажчики і дерева.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група вчених із США виявила, що жінкам корисно пити пиво – воно захищає їх від розвитку смертельно небезпечного захворювання. Про це повідомляють ЗМІ.

Про те, що жінкам корисно кілька разів на тиждень вживати пиво, розповіли дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні.