За чутками, Apple випустить нову версію свого популярного Apple Watch цієї осені. І тепер ці чутки набирають трохи більше значності, так як компанія подала шість нових номерів моделей Apple Watch в Євразійську економічну комісію.

Носяться продукти, безсумнівно, є пріоритетом в Apple. У своєму третьому кварталі прибутку, технічний гігант повідомив, що швидко зростаючі продажі придатних для шкарпетки продуктів були одним з ключових факторів його сильного зростання виручки за цей період.

Серія Apple Watch 4 допоможе позиціонувати компанію в продовженні зростання в зародковому сегменті.

Підтримуючи випадок, коли Consomac натрапив на номери моделей, які дійсно представляють нові версії Apple Watch, в блозі йдеться, що всі нові моделі, подані в Євразійську економічну комісію, планується запустити WatchOS 5. Представлено раніше цього літа разом з iOS 12, WatchOS 5 планується випустити восени цього року - як раз вчасно для запуску Apple Watch поряд із звичайним запуском iPhone від Apple, який відбувається кожен вересень.

Популярні новини зараз
Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще

Як зазначає MacRumors, Apple зробила аналогічні заявки в Євразійській економічній комісії перед багатьма іншими продуктами. Як правило, ці заявки робилися протягом одного-двох тижнів, перш ніж кожен продукт був випущений.

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.