Повідомляється, що Apple видалила більше 25 000 додатків зі свого магазину додатків в Китаї, які, як вважається, не можна за законом Китаю. За даними Bloomberg, щонайменше 4000 з цих програм були позначені словом "азартні ігри".

"Програми для азартних ігор є незаконними і не допускаються в App Store в Китаї", - йдеться в заяві Apple в заяві Bloomberg і The Wall Street Journal. "Ми вже видалили безліч додатків і розробників, для того, щоб припинити поширювати нелегальні програми для азартних ігор в нашому App Store, і ми намагаємося знайти їх і перешкодити їм бути в App Store".

"Apple сама встановила правила про те, як вирішити додатки у своєму магазині, але вона не пішла цьому, що призвело до поширення фіктивних лотерейних додатків і азартних додатків", - повідомляє Wall Street Journal.

ЗМІ Китаю раніше звинувачували Apple в тому, що вона недостатньо робить для боротьби з незаконною онлайн-діяльністю. Раніше Apple часто доводилося робити кроки, щоб йти назустріч китайським властям, раніше видаляючи різні додатки.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 2 квітня: яким знакам Зодіаку краще не ризикувати у середу З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть Гороскоп на квітень-2025 для всіх знаків Зодіаку: тертя Козорогів, витрати Дів та нові зустрічі Овнів просто в день народження Банки змінюють правила переказів з картки на картку: які дані тепер "засвітять"
Показати ще

Проте новини про масове видалення гральних додатків не такі вже й сенсаційні, але це приклад того, як американські компанії змушені схилятися до правил китайського уряду, якщо вони хочуть вести бізнес в країні. Нещодавно проблема придбала популярність із-за суперечливого плану Google по поверненню в Китай з цензурированной новиною і пошуковим додатком, що викликало протести всередині компанії.

Нагадаємо, що молодий чоловік тричі за рік зламав головну комп'ютерну мережу Apple, скачав 90Гб конфіденційної інформації і отримав доступ до рахунків клієнтів. Свої дії він пояснив бажанням працювати в Apple.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Xiaomi продовжує посилено розширювати свій асортимент різних пристроїв для дому. На краудфандингової майданчику Xiaomi Youpin з'явився досить несподіваний продукт, хоча від цієї компанії завжди можна чекати чого завгодно.

Також Знай.uа писав про те, що за останні роки компанія Google випустила дуже багато різних сервісів для спілкування, однак всі вони, чесно кажучи, виявилися невдалими.