Олександр Жаров, глава Роскомнадзора, заявив, що творець месенджера Telegram Павло Дуров живе піратської філософією. У такий же життєвої позиції він звинуватив творців "ВКонтакте", одним з яких теж є Павло.

Таку думку висловив Жаров на сесії з питань боротьби з інтернет-піратством. Глава Роскомнадзора додав, що творці месенджера і соціальної мережі завжди дотримувалися філософії сучасних піратів.

Він додав, що на даний момент в Telegram величезний обсяг нелегальної музики і відео, а також велика кількість екстремістського та іншого нелегального контенту. Глава Роскомнадзора також звинуватив Павла Дурова в "абсолютно піратських" методи обходу блокування. Жаров незадоволений тим, що творець Telegram використовують транснаціональні компанії в якості живого щита, з-за чого блокування месенджера шкодить стороннім сервісам, повідомляє ТАСС.

Крім Дуров, Жаров в тих же гріхах звинуватив творців соціальної мережі "ВКонтакте". Одним з них був Павло Дуров. В VK була велика кількість нелегального контенту, але політика соцмережі докорінно змінилася після того, як вона стала частиною Mail.Ru Group. Тепер керівництво VK зробив безліч кроків для легалізації музики і відео, чого від Telegram чекати не доводиться.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Показати ще

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.