Американські прихильники теорії змови знайшли нібито неспростовні докази існування прибульців. Вони уважно роздивилися знімки не тільки з поверхні Місяця, але і з Марса і побачили щось, що просто переверне науковий світ.

Останні фотографії, зроблені з супутників, можуть стати доказом існування інопланетного життя, впевнені вони. Нестандартні кратери на поверхні Марса і Місяця дуже схожі на піраміди. І це змусило уфологів вважати, що до людства на поверхнях планет нашої Сонячної системи існували розвинені інопланетні цивілізації.

Нестандартні кратери на Червоній планеті і своєрідні стоянки на Місяці, на думку дослідників, призначалися для літаючих пристроїв інопланетян. Навіть до цих знімків багато уфології були переконані в існуванні життя на Марсі в минулому. Просто поки що не знайдені достовірні докази цього і нові фотографії можуть бути тільки першим кроком до вивчення інопланетного життя, яка в минулому існувала на Марсі, а можливо, й Місяці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" вчені з BEAMS довели існування НЛО в Англії. Нова знахідка дослідників збентежила не тільки журналістів, але і експертів в області паранормальних явищ.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Показати ще

Відкриття на південному заході Англії в графстві Корнуолл змусило навіть найзапекліших скептиків визнати існування НЛО, принаймні його поява на території Великобританії.

Заяви про наявні докази інопланетного життя викликали в суспільстві чималий резонанс. Особливо одночасно занепокоїлися і зраділи дослідники інопланетного життя Англії. Свідки то і справа ділилися своїми спостереженнями про незвичайних літальних об'єктах від Лонсестон до Ньюлина.