Космос повний незвіданих таємниць: величезна кількість галактик, різноманітність зірок, планет, всесвітів. Однак іноді вченим вдається зробити відкриття, які просто не вкладаються в голові. Одним з таких є величезні брили золота. Їхні розміри вражають – деякі шматки в 13 разів більше планети Земля.

У 2017 році в результаті злиття двох нейтронних зірок утворилася величезна кількість золота — воно перевищує масу Землі від 3 до 13 разів.

Раніше повідомлялося, що NASA відновить спостереження за криосферою Землі, найбільш холодними регіонами планети, в число яких входять льодовики, морський лід, сніжні покриви і вічна мерзлота, повідомляється на сайті агентства.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американський марсохід космічного агентства NASA на поверхні Марса зафіксував дивовижну знахідку. За словами фахівців із штату Техас, на фотографіях зображений кістяк гуманоїда.

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Показати ще

Передбачуваний скелет фахівці виявили на знімках видимих скель на території Марса. Повідомляється, що апарат Opportunity зміг зафіксувати дивовижну знахідку 1 лютого поточного року. Ентузіаст і мисливець за НЛО зі штату Техас розглянув на знімках NASA явні риси скелета, які мають схожі характеристики з людським.

Уфологи стверджують, що марсохода Opportunity вдалося на Вогненній планеті зняти череп і хребет можливого інопланетянина, який раніше жив на Марсі. На даний момент фахівці NASA не прокоментували дане твердження.

Варто відзначити, що раніше в марсохода Curiosity (Цікавість), також відомого під назвою "Марсіанська наукова лабораторія НАСА" (МНЛ), відбувся своєрідний ювілей. Ось вже 2000 марсіанських діб він досліджує кратера Гейл на Червоній планеті.