Сервіс t-do.ru допоможе впоратися з проблемою. Після блокування Telegram в Росії перестали працювати зовнішні посилання на канали і профілі вигляду t.me/znajua. При спробі перейти по посиланню без включеного VPN або проксі відображається сторінка "Не вдалося отримати доступ до сайту".

Щоб не втратити аудиторію з соцмереж та інших зовнішніх джерел, використовуйте адресу t-do.znajua. Можна конвертувати посилання на цій сторінці або відредагувати адресу вручну.

Зазначимо, що у сервісу є підтримка постів. Можна створювати посилання на окремі записи, як було при використанні t.me.

Раніше повідомлялося, що в 10 годин вечора за московським часом VPN-сервіси почали отримувати від Роскомнагляду" листи з погрозами блокувань.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять Валютний ринок чекають важливі зміни: як можна буде здати чи купити долари
Показати ще

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі Павло Чиков, глава "Агори".

Причиною, по якій "Роскомнадзор" почав робити розсилання таких листів називають екстремістську діяльність і заклики до масових заворушень.

Владислав Здольников, IT-консультант ФБК, організував один із сервісів обходу блокувань, поділився листом від "Роскомнадзора".

У листі РКП загрожує блокуванням і посилається на рішення Генеральної прокуратури від 2015 року, винесене по "закону Лугового", який дозволяє блокувати сайти за заклики до екстремізму.

Також Здольников розповів, що РКП зробив спробу заблокувати їх сервіс, але безуспішно.

Від останніх дій "Роскомнадзора" постраждав навіть Viber, один з найпопулярніших месенджерів. У своєму Twitter сервіс повідомив про проблеми з дзвінками через додаток.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, 16 квітня в Росії офіційно вступило в силу рішення Таганського суду Москви про блокування Telegram. Месенджер закривають за позовом Федеральної служби безпеки, яка вимагає у компанії ключів доступу до листування. Як відомо, судова тяганина з цього приводу не припиняється вже більше року. У 2017-му державне відомство намагалося отримати реєстраційні дані Реєстру для розповсюджувачів інформації, 28 червня 2017 року Роскомнагляд примусово вніс програму в реєстр.