NASA опублікувало незвичайні кадри з трансляції з Міжнародної космічної станції, на яких астронавт (імовірно, Ендрю Фьюстел) намагається включити камеру GoPro у відкритому космосі. В трансляцію потрапив розмова астронавта і центру управління місією.

Подивіться це смішне відео:

"Натискаючи на кнопку, я бачу напис "Немає SD". Мені потрібно це для запису? І якщо вона знімає, повинен горіти червоний вогник?" - запитав астронавт у диспетчера. Після довгої паузи йому відповіли, що червоний вогник повинен горіти, якщо карта пам'яті всередині. Але, здається, астронавт не зрозумів, що SD — це і є карта пам'яті: "А якщо "Ні SD"? Що це означає?".

Зрештою астронавт здався і вирішив розібратися з картою пам'яті пізніше.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що міжнародна група вчених з Техаського університету (США) провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що між анатомічними особливостями і соціально-економічним становищем набагато більше зв'язків, ніж може здатися на перший погляд.

На сторінках періодичного видання університету дослідники розповіли, що поправити фінансову ситуацію цілком можливо, і для цього досить змінити спосіб життя, харчування та інші аспекти, які безпосередньо або опосередковано впливають на роботу головного мозку. Що ж, враховуючи, що на наш мозок впливає абсолютно все, що ми робимо, висновок вчених все ще залишається вельми сумнівним.

Так, у дослідженні взяли участь 304 особи віком від 20 до 89 років. Випробовувані розповіли про свою освіту, кар'єру і доходи, після чого їх головний мозок був обстежений за допомогою МРТ.

У результаті лікарі вивчили дані про обсяг сірої речовини, товщини кори півкуль і функціональних зв'язках між окремими відділами мозку.

Якщо співвіднести свідчення двох досліджень, вчені встановили, що у більш успішних людей середнього віку (35-64 років) більше сірої речовини, а також більш міцні нейронні зв'язки в порівнянні з їх менш успішними однолітками.