У новому звіті TechCrunch викладаються досягнення компанії Disney в області аніматроніки. Виявляється, що у компанії є реалістичні, зазвичай статичні роботи, призначені для розваги натовпу в тематичних парках і курортах Діснея.

Слідуючи проектом компанії Stickman, інженери Disney тепер будують людиноподібні роботи, призначені для участі в повітряних трюках. За допомогою лазерних направляючих і вбудованих акселерометрів і гіроскопів ці роботи коректують своє становище в повітрі, демонструючи справжній політ супергероя.

Подивіться відео з їх польотом:

Дісней не сказав, в якому зі своїх тематичних парках ці роботи опиняться в кінцевому підсумку, але неважко уявити, що будуть одягнені як знамениті персонажі Marvel або Pixar.

Популярні новини зараз

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Показати ще

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що користувачі Apple, після довгих місяців сварок і суперечок домоглися від компанії визнання проблеми з клавіатурами типу "метелик", які встановлені в MacBook і MacBook Pro. Клієнти домоглися справедливості.

Користувачі зіткнулися з проблемами при експлуатації клавіатур типу "метелик" у MacBook і MacBook Pro. Компанія запропонувала клієнтам розширену програму обслуговування ноутбуків, у яких була виявлена подібна проблема.

Розширена гарантія, як повідомляється, буде поширюватися на заміну однієї або декількох клавіш. У разі крайньої необхідності, заміну всієї клавіатури. Однак є нюанс.

Під програму заміни потрапляють ноутбуки, які були куплені не більше 4-х років тому. Клавіатуру в сервісному центрі замінять у тому випадку, якщо клавіші натискаються довільно, а при введенні тексту кілька разів повторюються деякі символи, не дивлячись на акуратне натискання. А також у тому випадку, якщо клавіші не реагують на натискання і при роботі складається відчуття, що деякі клавіші залипають.

Клієнти, які зіткнулися на своїх MacBook і MacBook Pro з подібними проблемами, можуть сміливо звертатися в сервісний центр Apple.