Південна Корея намагається боротися з підлітковою смертністю за допомогою штучного інтелекту. Серед країн Організації економічного співробітництва і розвитку Південна Корея займає перше місце за кількістю таких смертей. Щодня близько 36 осіб в країні добровільно йдуть з життя. Велика частина самогубців молодше 20 років. Уряд сподівається, що алгоритми виявлять у соцмережах людей, схильних до суїциду, та скоротять передчасні смерті на чверть, передає сайт Internetua.

Уряд Кореї вирішив боротися зі зростаючим числом самогубств у країні з допомогою програми Facebook під назвою "AI Saving Lives". Вона використовує алгоритми машинного навчання, щоб відстежувати і аналізувати активність користувачів в соціальних мережах і месенджерах. Алгоритм Facebook також здатні виявити відео-визнання, які, як правило, роблять самогубці перед смертю. При виявленні подібного контенту програма відправляє попередження користувачу і його друзям.



"Ми зробили "AI Saving Lives", зібравши думки психологів за останні 10 років, — каже представник Facebook Korea. — У співпраці з Центром по запобіганню самогубств і Центром громадського здоров'я ми обговорюємо, як ефективно запобігти самогубствам в Кореї". Сервіс Bark.us вже проаналізував 500 млн повідомлень і врятував 25 дітей, які збиралися покінчити життя самогубством. Bark.us використовує машинне навчання і статистичний аналіз для сканування розмов підлітків електронною поштою, SMS і в сервісах на зразок Snapchat, Instagram і WhatsApp. Коли виявляються тривожні ознаки, Bark.us попереджає батьків через електронну пошту і пропонує можливі кроки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як пенсія руйнує наш мозок