Facebook оголосив, що компанія більше не планує розробляти власні безпілотники для надання інтернету мешканцям віддалених куточках планети.

Спочатку, цей проект мав на увазі польоти гігантських дронов, які частково працюють на сонячній енергії. Нагадаємо, що цей Facebook провів два публічних тесту дронов, перший з яких в 2016 році привів до серйозних пошкоджень літака по час його посадки. Замість того, щоб створювати власні дрони, Facebook зосередиться на роботі з експертами з постачання інтернетом віддалені куточки світу.

Раніше Facebook оголосив про співпраці з Airbus, щоб розробити систему під назвою HAPS, яку можна вмонтувати в літаки з метою передачі високошвидкісного інтернету. На даний момент компанія активно бере участь у ряді авіаційних консультативних рад та нормотворчих комітетів в США і за кордоном.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Цим кроком пошуковий гігант хоче розширити свою популярність в країнах Азії та Африки, які вважаються сьогодні найбільш перспективними регіонами для зростання бізнесу. Не секрет, що у них часто виникають проблеми з повсюдним мобільним покриттям і доступним трафіком з-за величезної кількості користувачів на невеликій площі. Смартфони для жителів таких регіонів також часто є першим і єдиним пристроєм виходу в інтернет.

Chrome ввів нову опцію, з допомогою якої автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Авторизовані в записі користувачі Chrome будуть статті, алгоритми браузера будуть відбирати на основі історії серфінгу. Ці завантажені матеріали потім можна переглядати без обов'язкового підключення до інтернету.