Корпоративна політика компанії Facebook дозволяє кожному співробітникові запросити колегу на побачення тільки один раз. Якщо на запрошення відповіли відмовою, правила компанії забороняють пропонувати зустріч повторно.

Як пише The Independent, автори політики навіть потрудилися роз'яснити, що ухильні відповіді на кшталт "я зайнятий" або "у мене не вийде сьогодні ввечері" також варто сприймати як тверде "ні".

Згідно з правилами компанії, якщо після побачення колеги вирішувати продовжити стосунки, їм необов'язково повідомляти про це відділу кадрів — якщо немає конфлікту інтересів. Якщо одна людина є старшим менеджером, а інший — його підлеглим, відносини також можна тримати в секреті.

Популярні новини зараз
Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було
Показати ще

У компанії Google справи йдуть інакше. Кількість запрошень на побачення там ніхто не регламентує, проте відносини між підлеглими і керівниками самі по собі сприймаються як конфлікт інтересів і потенційне зловживання владою.

Недавнє дослідження показало, що як мінімум 45% з 2000 опитаних фахівців на тому чи іншому етапі свого життя зустрічалися з колегами по роботі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що помер батько сучасного інтернету.