Американський актор Джим Керрі заявив у вівторок 6 лютого, що видалив свою сторінку на Facebook через "російське втручання" у вибори.

"Я скидаю свої акції Facebook і видаляю мою сторінку, тому що Facebook отримав прибуток від російського втручання в наші вибори, і вони до цих пір недостатньо роблять для того, щоб це зупинити. Я закликаю всіх інших інвесторів, які піклуються про наше майбутнє, зробити те ж саме", - написав Керрі у своєму Twitter.

Він додав тег unfriendfacebook ("расфрендь Facebook") і картинку із зображенням Марка Цукерберга - засновника компанії.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Раніше Facebook прийшов до висновку, що приблизно за 80 тисячами записів у Facebook стоять "російські дійові особи", ці повідомлення могли прочитати до 126 мільйонів американців. Яким чином це могло вплинути на вибори в Facebook не говорять.

У конгресі йдуть незалежні розслідування з приводу "російського втручання" у вибори президента США, на яких переміг Дональд Трамп.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", втручання Кремля у виборчий процес США розцінюється в деяких колах в якості акту агресії.