Нікого сьогодні не здивуєш тим, що у виробництві роботів задіяні роботи. Набагато більш несподіваним може звучати твердження, ніби роботи беруть участь у виробництві людей. Однак, це дійсно так. Сучасні технології досить широко впроваджуються у сферах, зайнятих відтворенням людини, як біологічного організму і соціальної одиниці. Мова, звичайно ж, йде про медицину і системі освіти. Правда, інноваційний розвиток відбувається досить нерівномірно. Наприклад, у фармакології все ще спостерігається значне "провисання" і технологічна інертність. Тим не менше, і тут ситуація поступово змінюється, передає CNBC.

Мета фармкомпаній — найняти інженерів, щоб допомогти модернізувати процеси, які велика фармацевтика використовує для розробки нових ліків. Тільки у GlaxoSmithKline (GSK) більше десятка колишніх співробітників з найбільших технологічних компаній, працюючих під керівництвом голови ІТ-відділу Марка Ремсі, який сам був завербований у Samsung. Ремсі сподівається найняти "ще кілька десятків" фахівців з технологічного сектора. "Фармацевтична промисловість відстає, коли справа доходить до технологій", — сказав Ремсі в інтерв'ю CNBC.

Одні з перших нововведень, які пропонують фахівці, торкнуться питання комунікації, логістики і адміністрування. Так, наприклад, буде змінена звична процедура клінічних випробувань. Для ряду препаратів будуть використовуватися висновки з великих даних по іншим подібним дослідам. А сам пошук добровольців буде здійснюватися за допомогою мобільних технологій, а не зовнішньої реклами, як це робилося досі.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про підступний акваріум в Дабаї