Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найдорожчих компаній світу, і восьмий раз поспіль перше місце в ньому зайняла Apple. Її вартість оцінили в $182,8 млрд, що на 8 % більше, ніж роком раніше.

Друге місце в десятці найдорожчих компаній за версією Forbes дісталося Google, яка за рік подорожчала відразу на 30 % і оцінюється в $132,1 млрд. Третій рядок списку належить ще одному високотехнологічного гіганта — корпорації Microsoft. Її капіталізація зросла на 21 % і становить $104,9 млрд.

Примітно, що в першій десятці рейтингу присутні сім компаній з IT-сфери. Представники галузі цифрових технологій "окупували" весь "Топ-5", так як четверте і п'яте місця Forbes присудив Facebook ($94,8 млрд) і Amazon ($70,9 млрд) відповідно. А ось Intel пробитися в десятку лідерів не змогла: незважаючи на зростання вартості бренду на 9 %, він опинився на 14-му місці ($34,1 млрд). Cisco і IBM розташувалися ще нижче — на 16 і 17 рядках. При цьому IBM навіть продемонструвала негативну динаміку, подешевшавши на 4 %.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Знайшлося в списку найдорожчих компаній місце і "китайцям". Наростивши капіталізацію на 15 %, до $8,4 млрд, Huawei виявилася 79-ою. Також в "Топ-100" увірвалися PayPal і Dell, подорожчали на 33 і 18 % відповідно і зайняли 98 і 99 позиції.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Apple Inc. здобула чергову перемогу у низці судових спорів з Samsung Electronics.

Американський суд підвищив суму виплат південнокорейської компанії на користь Apple у зв'язку з порушенням патентів на дизайн пристрою і технологію виготовлення iPhone.

Розміри виплат по розглянутим патентів збільшено з $399 млн до $539 млн за рішенням окружного суду Сан-Хосе, штат Каліфорнія. При цьому Apple вимагала $1,05 млрд, а Samsung намагалася переконати суддів, що штрафні санкції в цьому випадку не можуть перевищувати $28 млн.

Нагадаємо, конфлікт компаній почався ще в 2011 році, коли Apple зажадала в Samsung $ 2,5 млрд за порушення патентів на "округлені кути", "кільце на лицьовій частині смартфонів" і інші елементи дизайну смартфонів і операційної системи iOS.