Компанія Google домовилася про покупку розробника популярної платформи для пошуку анімованих GIF-зображень Tenor.

Рішення цього стартапу з Сан-Франциско використовується в багатьох віртуальних клавіатурах на смартфонах, включаючи пристрої Samsung. Також функція популярна в різних месенджерах, включаючи Facebook Messenger.

Факт підписання угоди без розголошення фінансових деталей підтвердили обидві сторони у відповідних заявах.

Прямим конкурентом Tenor є більш відомий сервіс GIF-зображень Giphy, який оцінюється в 1 млрд доларів.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Відомо, що за умовами угоди Tenor збереже назву і продовжить працювати самостійно, проте корпорація Google в свою чергу планує впровадити розробки Tenor, в тому числі, пошук по зображеннях і віртуальну клавіатуру Gboard для поліпшення функціональності пошуку і підбору відповідних "гифок".

За даними Tenor, в минулому році користувача база сервісу перевищила 300 млн осіб, а в лютому 2018 року подолав позначку в 12 млрд запитів на місяць.

У Tenor розраховують, що угоду з Google дозволить прискорити розвиток сервісу шляхом впровадження різних поліпшень в рамках основної місії – стати ідеальним способом візуального вираження емоцій і почуттів всіх трьох мільярдів мобільних користувачів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google почне блокувати запуск Google-додатків на несертифікованих ній Android-пристроях.

Якщо Android-пристрій користувача сертифікований Google, то він може встановлювати офіційні Android-програми від Google, включаючи Play Store, Карти та інші програми. Інакше установка програм від Google на нього не допускається.