З недавніх пір голосовий помічник Google Assistant припинив будь-які розмови про Ісуса Христа. У той же час на питання про центральні постаті інших релігійних культів алгоритм продовжував давати відповіді. Зокрема, машина погоджувалася поговорити про Будду, Мухаммеда і, як не дивно, про Сатану. Ситуація спровокувала чутки про те, що корпорація Google проводить умисну антихристиянську політику. Ця історія настільки набридла керівництву компанії, що, як повідомляє сайт Технот, голосовому помічнику взагалі заборонили спілкуватися на релігійну тематику.

Щоб припинити подальші спекуляції на темі в Google просто заборонили системі відповідати на питання, що стосуються релігії, оскільки система часто видає відповіді, які ображають релігійні почуття. Враховуючи, що релігійний фанатизм, як не прикро, має місце не тільки в мусульманських, але і в християнських країнах (у тих же США, Росії і багато де ще), мабуть, це найоптимальніше рішення на поточний момент. Як заявив журналіст Денні Салліван, який перейшов в Google в кінці жовтня в якості PR-фахівця, в інтернет-пошуку, який використовується як база даних для Google Assistant, відповіді видаються за релевантністю, при цьому не фільтруються за значенням, тобто можуть бути образливими для релігійних людей.

Як зазначається, Google поки не вирішить цю проблему, відповіді, пов'язані з релігією, будуть недоступні. Відзначимо, що "корпорація добра" вже потрапила в незручне становище через сніппети — інформаційні блоки, які з'являються вгорі пошуку. Там нерідко трапляється образливий контент або спам. Також користувачі повідомляють, що Google Assistant відповідає на релігійні питання фразою: "Релігія часом буває складною, і я все ще вчуся". В цілому, непогана "заглушка" на деякий час.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому годинник стане ріднішим за матір