З недавніх пір голосовий помічник Google Assistant припинив будь-які розмови про Ісуса Христа. У той же час на питання про центральні постаті інших релігійних культів алгоритм продовжував давати відповіді. Зокрема, машина погоджувалася поговорити про Будду, Мухаммеда і, як не дивно, про Сатану. Ситуація спровокувала чутки про те, що корпорація Google проводить умисну антихристиянську політику. Ця історія настільки набридла керівництву компанії, що, як повідомляє сайт Технот, голосовому помічнику взагалі заборонили спілкуватися на релігійну тематику.

Щоб припинити подальші спекуляції на темі в Google просто заборонили системі відповідати на питання, що стосуються релігії, оскільки система часто видає відповіді, які ображають релігійні почуття. Враховуючи, що релігійний фанатизм, як не прикро, має місце не тільки в мусульманських, але і в християнських країнах (у тих же США, Росії і багато де ще), мабуть, це найоптимальніше рішення на поточний момент. Як заявив журналіст Денні Салліван, який перейшов в Google в кінці жовтня в якості PR-фахівця, в інтернет-пошуку, який використовується як база даних для Google Assistant, відповіді видаються за релевантністю, при цьому не фільтруються за значенням, тобто можуть бути образливими для релігійних людей.

Як зазначається, Google поки не вирішить цю проблему, відповіді, пов'язані з релігією, будуть недоступні. Відзначимо, що "корпорація добра" вже потрапила в незручне становище через сніппети — інформаційні блоки, які з'являються вгорі пошуку. Там нерідко трапляється образливий контент або спам. Також користувачі повідомляють, що Google Assistant відповідає на релігійні питання фразою: "Релігія часом буває складною, і я все ще вчуся". В цілому, непогана "заглушка" на деякий час.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонери отримають "подвійні", та навіть "потрійні" пенсії: у ПФУ озвучили вимоги Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому годинник стане ріднішим за матір