Користувачі смартфонів в Індії вимагали відповідей після того, як люди у Twitter опублікували скріншоти списків контактів своїх телефонів з дивним номером телефону. Користувачі заявили, що вони не додавали контакт в свої пристрої, і жодна компанія або людина не могли пояснити, як він туди потрапив.

Контакт, 1-800-300-1947, є старим безкоштовним номером для унікального ідентифікаційного органу Індії (UIDAI), і він з'являється в списках контактів, що працюють на Android. Такий же номер з'явився і на iPhone, але тільки якщо його власник імпортував ці контакти з пристрою Android раніше.

UIDAI був створений індійським урядом у 2009 році для випуску 12-значних унікальних ідентифікаційних номерів для жителів і запуску бази даних, в якій міститься інформація. Числа працюють аналогічно номерами соціального страхування в Штатах: вони зроблені для зменшення підробок.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних З’явилися нові подробиці здачі Криму під ЧФ росії: Порошенко особисто лобіював (відео) ПриватБанк виплатить клієнтам по 2500 грн: хто може отримати
Показати ще

Експерти з безпеки та постійні користувачі змушують Android, постачальників послуг і уряд Індії відповісти на це питання.

Однак компанія Google заявила, що це їх вина. "Ми шкодуємо про цю помилку, і хотіли б запевнити всіх, що це не випадок несанкціонованого доступу до їх пристроїв Android", - додав представник Google.

Нагадаємо, що за попередніми даними, популярна фінська компанія HUMU створила аудиоподушку, яка дозволяє слухати музику або дивитися кіно без навушників.

Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.