На недавній конференції Google анонсувала новий продукт під назвою "Ключ безпеки Titan", який в даний час доступний для клієнтів хмарної системи Cloud і планується в продаж у найближчі місяці. Ключ використовується для аутентифікації логінов через Bluetooth і USB, як і існуючі пропозиції від Yubico і інших постачальників. Представник Google сказав, що ключ Titan також включає спеціальну прошивку, розроблену Google для підтвердження її справжності.

"Ключ безпеки Titan дає вам ще більше спокою, що ваші облікові записи захищені, з гарантією від Google цілісності фізичного ключа", - сказав Google в повідомленні, объявляющем ключ.

Ключ Titan побудований по специфікації FIDO, давно запланованого стандарту аутентифікації, підтримуваного поруч додатків і веб-браузерів. В результаті пристрій також може використовуватися для входу до служби. Як і інші ключі безпеки, Titan забезпечує значно більш високу безпеку, ніж код підтвердження, який може бути вкрадений допомогою ретрансляційної атаки.

Популярні новини зараз

Яке свято 21 жовтня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Щаслива наречена проковтнула просто на весіллі, подруги допомогли: гарячі фото

Курс валют на 20 жовтня: гривня полетіла в прірву, розбивши всі надії українців

Кадри з лікарні Заворотнюк просочилися в мережу, побачене вражає: фото

Показати ще

Користувачі, які сподіваються скористатися захистом, повинні обов'язково заборонити вхід в систему без ключа безпеки, доступний через програму розширеної захисту Google. Також розумно зберегти другий ключ в захищеному сховище, якщо первинний ключ буде втрачено або вкрадений.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.